Ben Kimim

Çocukluğum

Babam sağ olsun doğuştan Galatasaraylıyım. Hatta burcum bile aslan. Çocukluk yıllarımda televizyonun önünde duran halı üzerinde oturarak heyecanla Galatasaray maçlarını izler, mahalle arkadaşlarımla yola koyduğumuz iki taş ile kale yapıp kendimi televizyonda gördüğüm kahramanlardan biri yerine koyarak top oynardım. Top dediğime bakmayın çünkü o top dediğim bazen bir gazoz kapağı bazen de üzerine basılmış bir teneke kutu olabiliyordu. Hayatımda hep Galatasaray vardı.

İlk Formam

İlk formam 90lı yılların ortasında 4 sene üst üste şampiyon olacağımız sezon serisinin ilki ardından yapılan şampiyonluk kutlamalarında çekiliş ile kazandığım ve hala koleksiyonumda bulunan Dean Saunders tarafından giyilmiş ve tüm takım tarafından imzalanmış 1995 senesi sarı renk Avrupa formasıdır. Belki de bu forma sayesinde bugün Türkiye’nin sayılı “Maçta giyilmiş Galatasaray formaları” koleksiyonunu oluşturma hedefine her türlü maddi ve manevi özveride bulunarak ulaşmaya çalışıyorum.

Hedefim

Hedefim nesiller boyu bu sevdaya tanıklık etmiş, oyuncularının büyük taraftarımızın önüne çıkarken giydiği şanlı Galatasaray formalarını bir araya getirip gelecek nesillere kadar uzanacak olan bir miras oluşturmaktır. 2020 yılı itibariyle koleksiyonun konseptini daha çok 2000 li yıllar öncesi formaları kapsayacak şekilde güncelledim.

Desteklerinizi Bekliyorum

Özellikle eski formalara ulaşmak gerçekten çok zor ve bu formaları koleksiyonuma ekleme konusunda maddi ve manevi olarak çok zorlanıyorum. Elinizde Galatasaray maç formaları bulunuyorsa bana lütfen ulaşın. İletişim bilgilerimi üst menüdeki iletişim seçeneğine tıklayarak ulaşabilirsiniz.